26 Říj

V druhé části 3.kola sledge hokejové ligy zůstaly všechny body na ledech domácích

V neděli pokračovalo 3.kolo dalšími třemi zápasy. Zlín hostil Kolín, Studénka České Budějovice a Pardubice Spartu Praha.

V opravdu brzkých ranních hodinách nastoupili ve Zlíně proti sobě hráči domácího Lapp Zlín a hostujících kolínských Draků. První třetina byla hodně vyrovnaná a skončila 1:0 pro Zlín, když v 7.minutě skóroval Petr Stodůlka. Druhá třetina patřila Kolínu a hlavně hráči Zdeňkovi Šafránkovi, který vstřelil 3 góly do soupeřovy branky, a stav utkání po konci druhé třetiny byl 2:4 pro Kolín. V třetí třetině však vzali hru do svých rukou Zlínští a otočili skóre za velkého přispění Davida Paláta a Zdeňka Hábla na 5:4 pro domácí Zlín.

Ve druhém zápase nastoupili proti sobě Studénka a České Budějovice. Domácí potvrdili roli mírného favorita a porazili soupeře 3:1.

Třetí zápas se hrál na ledě pardubických Mustangů. Domácí tým patřil vzhledem k dosud neprohranému zápasu letošního ročníku ligy k papírovým favoritům zápasu. První dvě třetiny tlačily Pardubice Spartu v jejím obranném pásmu a vedly po 30 minutách zápasu 2:0. Ve třetí třetině za stavu 3:0 pro Pardubice vyvinula Sparta na svého soupeře obrovský tlak. Během necelých 4 minut vstřelili Pardubicím 2 góly, ale k vyrovnání skóre již nedošlo. Pardubice si odnesly ze zápasu opět tři body.

Další a to 4.kolo sledge hokejové ligy pokračuje 5. a 6.listopadu.